Oyun

Call of Duty: Warzone Mobile, 21 Mart’ta yayınlanıyor

Call of Duty serisinin mobil platforma özel yeni üyesi Call of Duty: Warzone Mobile, 21 Mart’ta dünya çapında kullanıcılarla buluşmaya hazırlanıyor. Beta versiyonla geri bildirim toplayarak, hataları düzelten ve oyunu optimize eden geliştiriciler, Verdansk ve Rebirth Adası haritalarıyla gerçek Call of Duty deneyimini mobil cihazlara taşıyor.

Oyun, Call of Duty: Modern Warfare III ve Call of Duty: Warzone ile silah ve Battle Pass ilerlemesi paylaşımı gibi özellikler sunarak, platformlar arası bir deneyim vaat ediyor.

50 milyon ön kayıttan sonra, oyunun lansmanında, oyunculara özel karakter ve silah görünümleri gibi çeşitli ödüller sunulacak. Verdansk, 120 oyunculu klasik Battle Royale deneyimini, Rebirth Adası ise 48 oyunculu, yeniden doğuş kurallarına sahip ve daha dinamik bir savaş ortamı sunuyor. Ayrıca çok oyunculu modlarda Shipment, Shoot House ve Scrapyard gibi haritalarda oynanabilecek.

Call of Duty: Warzone Mobile; Activision Shanghai Studio, Beenox, Digital Legends ve Solid State Studios gibi birden fazla stüdyonun işbirliğiyle geliştiriliyor.

Yorum Yaz