Oyun

Paycell, PUBG Kart Çıkardı

Paycell, PUBG: BATTLEGROUNDS’ın geliştiricisi KRAFTON ile iş birliği gerçekleştirdi. Bu iş birliği, oyuncuların oyun içi ödemelerini, Paycell tarafından sunulan PUBG Kart ile yapmalarını sağlayacak. Oyuncular, PUBG Kartı kullanarak yaptığı harcamalardan G-Coin’ler kazanacaklar.

Paycell Genel Müdürü Serhat Dolaz ve Krafton TR ve MENA Direktörü Akın Sönmezler tarafından tanıtılan bu iş birliği, oyun sektöründe dünyada bir ilk olarak nitelendiriliyor.

Paycell PUBG Kart Avantajları

PUBG Kartı aktive eden ve belirli bir tutarda harcama yapan kullanıcılar, Nickel G-Coin Pack ve Bronze G-Coin Pack avantajlardan yararlanacak. İlk harcamada Silver G-Coin Pack, belirli bir miktarın üzerindeki harcamalarda Golden G-Coin Pack kazanılacak.


Paycell Genel Müdürü Serhat Dolaz; bu iş birliği ile oyun sektörüne güçlü bir giriş yaptıklarını belirtti. Ayrıca oyuncuların ilgisini çekecek daha fazla iş birliği duyurusu yapacaklarını duyurdu. Oyuncuların cihaz satışları, aksesuarlar ve oyun içi harcamalar gibi pek çok alanda ödeme araçlarına ihtiyaç duyduğunu vurguladı.

Yorum Yaz